>> Nezávazná poptávka výroby z umělého kamene

EuroVeneer STONE – kamenná dýha z pravého kamene

EUROVENEER STONE je kamenná dýha z pravého kamene – štípatelné břidlice, křemene nebo lepeného pískovce.

Vzorník EuroVeneer STONE

Vzorník EuroVeneer STONE - kamenné dýhy z pravého kamene
PROHLÉDNOUT VZORNÍK

EuroVeneer STONE je ideálním materiálem pro luxusní interiéry a poskytuje tak architektům nebo designérům nečekané možnosti použití jako například s jiným kamenem nebo dřevem. Kamenná dýha EUROVENEER STONE se odštěpuje z velkoformátových kamenných desek o přibližné síle 1-2,5mm. 

Kamenná dýha EUROVENEER STONE se nejčastěji používá k výrobě nábytku, ale využití nalezla i v interiérech automobilů, kolejových vozidel, jachet nebo výtahů. Dá se vhodně využít i pro designové obložení stěn, rámy obrazů, vypínače a jiné doplňky interiéru. Kamenná dýha EUROVENEER STONE je vhodná i pro použití na strop nebo podlahu, případně na dvířka dveří. 

Tenké kamené desky z kamenné dýhy EUROVENEER STONE lze jednoduše opracovat truhlářskými nástroji. K její větší stabilitě se kamenná dýha nanáší na nosný materiál, který musí odpovídat účelu použití. Vhodné jsou například materiály ze dřeva nebo lehké konstrukční materiály. Neopracovaný povrch materiálu se vyznačuje proměnlivou barevností svých částí a tak se z každého kusu desky stává unikátní povrch.