>> Nezávazná poptávka výroby z umělého kamene

PARAPAN – akrylátový materiál

Materiál Parapan ® je originální materiál na bázi akrylátových polymerů zaručující tu nejlepší kvalitu pevného povrchu s vysokým leskem.

Vzorník Parapan

Vzorník Parapanu - akrylátového kamene
PROHLÉDNOUT VZORNÍK

Hlavní přednosti materiálu PARAPAN®:

  • Zrcadlící se a vysoce lesklý povrch i hrany,
  • UV a vodě odolný,
  • dodávaný v širokém spektru barev,
  • šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje rozpouštědla.

Materiál PARAPAN® je vyráběn s vysokými požadavky na specifikaci, což způsobuje, že výsledná barva je po celém jeho povrchu stejná a charakteristický vysoký lesk je po obou stranách. Vzhledem k tomu, že materiál PARAPAN® je trvanlivý a vysoce odolný proti vlhkosti, je vhodný zejména pro aplikace do kuchyní a koupelen. V poslední době je tento materiál často využíván pro komerční použití, stejně jako pro jednotlivé kusy nábytku.

Materiál PARAPAN® je k dispozici v tloušťkách 18 mm a 4 mm ve tvaru desek nebo dvířek na míru, které jsou ideální pro vertikální aplikaci pro zásuvky a skříňky, ale i jako obklad stěn. Materiál PARAPAN® je také extrémně funkční a může být díky svým vlastnostem tzv. thermoformován (tepelně ohýbán) a opracováván jako dřevo.

K dispozici je celkem 20 módních barev  pro čisté linie, elegantní povrchy nebo bohaté a plné barvy. Materiál PARAPAN® je nejen elegantní a moderní vzhledem, je také odolný proti opotřebení a velice snadno se udržuje.

Zdroj: www.parapan.co.uk