>> Nezávazná poptávka výroby z umělého kamene

DURAT – materiál Solid Surface na bázi polyesteru

Materiál Durat je solidní povrchový materiál na bázi polyesteru, který je použitelný ve veřejných i soukromých interiérech.

Materiál Durat obsahuje recyklované plasty a sám o sobě je 100% recyklovatelný. Sofistikovanost materiálu Durat spočívá v jeho hedvábně hřejivé struktuře, v jeho zajímavém provedení a dojmu z jeho hloubky. Materiál  Durat je velmi odolný i při vysoké vytíženosti používané plochy, zároveň je odolný i proti vlhkosti a různým druhům chemikálií. Při poškození plochy materiálu je možné jej opravit lehkým zbroušením.

Materiál Durat je vynikající materiál, který se hodí pro nejrůznější použití. Materiál Durat je vhodnou volbou v prostorách jako jsou restaurace, kavárny, obchody, nemocnice, laboratoře, čluny a lodě, koupelny nebo kuchyně. Materiál Durat nabízí designérům a architektům téměř nekonečné možnosti pro vytvoření různých druhů vzhledu. Desky z materiálu Durat mohou být využity například pro spojité, bezesparé plochy dlouhé desítky metrů na délku, s různými zakončeními, designovým provedením a vzory. 

Spoje materiálu Durat mohou být vybroušeny tak, že nejsou viditelné. Materiál může být opracováván stejným způsobem jako dřevo.

Materiál Durat má širokou škálu standardních modelů dřezů, umyvadel a van pro použití v zakázkových kuchyních, koupelnách a veřejných sociálních zařízeních.

Zdroj: www.durat.com