>> Nezávazná poptávka výroby z umělého kamene

ŠKOLENÍ - MOŽNOSTI ZPRACOVÁNÍ
A VYUŽITÍ UMĚLÉHO KAMENE

Nabízíme školení o možnostech zpracování a využití umělého kamene a následnou exkurzi v naší výrobě pro designéry a architekty.

Ačkoli je umělý kámen v současné době hojně využívaný materiál se svým pevným místem na trhu, stále se dá říct, že obecné povědomí o tomto materiálu je malé. Z tohoto důvodu pravidelně pořádáme školení o možnostech zpracování a využití umělého kamene na odborných učilištích i vysokých školách. Díky bohatým zkušenostem také sdílíme informace a zkušenosti s pražskou knihovnou materiálů matériO.

Pro studenty zpravidla provádíme školení v kombinaci s následnou exkurzí v naší výrobě, kde je předem zmíněná teorie předvedena v praxi. Studenti se seznámí se základní výbavou dílny a technologickými operacemi, současně si v praxi vyzkouší umělý kámen ohýbat.

Samotná školení se zaměřují na seznámení se samotným umělým kamenem kategorie Solid surface, který je cenově dostupný a nabízí neomezené estetické možnosti díky jeho univerzálnosti. Probíráno je složení materiálu, jeho výroba a ekologický dopad z hlediska trvale udržitelného rozvoje. Skrze materiálové složení a jeho zpracování lze definovat užitné vlastnosti a výhody oproti obdobným materiálům na trhu. V neposlední řadě školení přibližuje široké možnosti zpracování a aplikací, které jsou pomocí běžných materiálů těžko řešitelné.

Školení není výhradně určeno pouze pro studenty, v případě zájmu rádi zaškolíme také architekty a designéry.

Pokud Vás naše nabídka školení či exkurze zaujala, neváhejte nás kontaktovat.