NABÍDKA PRÁCE TŘEBÍČ – BRUSIČ / BRUSIČKA

Společnost CETECHO, zabývající se výrobou nábytku, a především zpracováním umělého kamene (Corian, Staron, HiMacs) hledá pracovníka na boušení povrchů do nové provozovny v Třebíči na ul. Průmyslová (bývalá Traktorka).

Přijďte pracovat do dílny profesionálně vybavené na zpracování umělého kamene. Vyrábíme pracovní a umyvadlové desky, recepční a prodejní pulty, atypické projekty.

Náplň práce:

  • práce na dílně;
  • montáže.

Očekáváme:

  • manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici
  • spolehlivost, pečlivost
  • aktivní přístup
  • schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • možnost zaškolení
  • zajímavou a různorodou práci, nové technologie
  • v případě zájmu i práce na ŽL
  • praxi v oboru
  • motivující finanční ohodnocení

Práce na plný úvazek, nástup možný od 1.1.2022

V případě zájmu prosím volejte na tel. +420 773 576 107
nebo pište na e-mail zamestnani@cetecho.cz.

0
let na trhu
0
realizovaných zakázek
0
dekorů umělého kamene
0
zkušených zaměstnanců