CZCZ
SKSK
ENEN

Umělý kámen Avonite

Logo umělého kamene AVONITE

Avonite je speciální směs polyesteru nebo akrylátových pryskyřic a minerálních plniv. Je to neporézní materiál vhodný pro výrobu desek, které se vzhledem podobají přírodnímu kameni ale zároveň jsou opracovatelné jako dřevo. Umělý kámen Avonite je ideální volbou pro vaši kuchyni či koupelnu.

Vzorník barev a dekorů umělého kamene AVONITE

Ceník umělého kamene AVONITE

Vlastnosti umělého kamene AVONITE

Umělý kámen Avonite je známý díky již od roku 1983 v jeho různých provedeních jak v luxusních hotelech, restauracích či prázdninových letoviscích.

Umělý kámen Avonite se vyznačuje živostí barev a může být proto použit ve spojení s originálním a jedinečným designem. Desky z umělého kamene Avonite jsou navrhovány v interiérech předními architekty a designéry. V dnešní době však produkty z umělého kamene Avonite nalezneme i u majitelů domů a bytů, kteří dokázali odhalit zvláštní krásu tohoto elegantního materiálu.

Bezesparé stěnové desky Avonite lze snadno přizpůsobit jakékoliv velikosti či funkci. Výjimečnou vlastností desek  Avonite je jejich povrch beze spár zaručující spojení rohů bez použití krycích lišt nebo jiných spojů.

Nabízené produkty z umělého kamene AVONITE:

Příklady využití umělého kamene AVONITE:

Zelená kuchyňská pracovní deska Oranžové umyvadlo Podsvícená umyvadlová deska
Kuchyňská pracovní deska a obklad kuchyňské linky z umělého kamene Oranžové umyvadlo a umyvadlová deska z umělého kamene Podsvícená umyvadlová deska a umyvadlo z umělého kamene
Svítidlo Twiddle Koupelnový nábytek AquaLight  
Svítidlo Twiddle z umělého kamene AVONITE Umyvadlo a koupelnová skříňka z umělého kamene AVONITE  
Partnerské weby: