CZCZ
SKSK
ENEN

Ceník umělého kamene Corian, Himacs a dalších

Pokud máte zájem o kalkulaci kuchyňské pracovní desky nebo umyvadlové desky z umělého kamene vyplňte prosím náš poptávkový formulář na pracovní desky z umělého kamene.

Pokud máte zájem o jiné produkty či služby, vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Ceny umělého kamene HI-MACS, CORIAN, STARON, HANEX, AVONITE, SWANSTONE, MONTELLI, LYRIC

Umělý kámen typu Solid Surface je materiál, který se vyrábí v deskách a tuto deskovinu zpracovává školený a certifikovaný zpracovatel. Cena deskoviny se liší nejen podle výrobce/značky, ale i podle zvoleného dekoru. Plné barvy (SOLID, Unicolor) bývají levnější a se zrnitostí a s kovovými odlesky cena roste.

Pro použití na kuchyňské pracovní desky z umělého kamene je určena tloušťka deskoviny umělého kamene 12,7mm - na ni výrobci často poskytují i nadstandardní záruku. (Provedení pracovní desky z umělého kamene Swanstone je kvůli tloušťce materiálu odlišné. Pro další informace nás prosím kontaktujte.) Výrobci dodávají i jiné tloušťky - 6 mm, 9 mm, 18 mm a v poslední době i 3mm. Ceny "tenčích" desek jsou za m2 nižší, nicméně neklesají lineárně - nemalý podíl ceny vyráběné desky tvoří broušení povrchu, které je nutné pro všechny tloušťky desek.

Tab.1: Orientační porovnání cen vybraných značek umělého kamene při použití na kuchyňskou pracovní desku*

Ceník umělého kamene - porovnání cen vybraných značek (corian, hi-macs, avonite, swanstone)

* Ceny za běžný metr pracovní desky z umělého kamene zahrnují výřez na baterii, sklokeramickou desku a dřez.

Dolní hranice ceny je dána provedením čelní hrany ve tvaru "L" bez těsnící lišty. Horní hranice odpovídá provedením s podtahem, těsnící lištou 40 mm (viz. doporučené provedení).

Ceny jsou propočteny při optimálním využití desky délky 3,6 m.

Cena výrobku z umělého kamene je tvořena nejen cenou deskoviny, ale také se zde výrazně promítá cena zpracování – dělení, řezání otvorů a výřezů, lepení spojů a jejich broušení a leštění.

V případě, že máte zájem poptat cenu kuchyňské pracovní desky z umělého kamene, kontaktujte nás prosím prostřednictvím poptávkový formuláře na pracovní desky z umělého kamene.

Vzorové provedení kuchyňské pracovní desky z umělého kamene

Schéma kuchyňské pracovní desky z umělého kamene

* Provedení kuchyňské pracovní desky z umělého kamene Swanstone je kvůli tloušťce materiálu odlišné. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

Další informace ke kuchyňským pracovním deskám najdete v sekci kuchyňské pracovní desky z umělého kamene.

Zpracováváme materiály v kategorii Solid Surface (umělý kámen):

Corian LG Hi-Macs Avonite Staron
Umělý kámen Corian Umělý kámen HI-MACS Umělý kámen AVONITE Umělý kámen STARON
Swanstone Lyric Montelli Hanex
Umělý kámen SWANSTONE Umělý kámen Lyric Umělý kámen MONTELLI Umělý kámen HANEX 

V případě, že máte jakýkoli jiný dotaz (k odběru desek, k jinému materiálu, k technologiím) nebo máte zájem o prezentaci materiálu (vhodné seznamení s technologiemi pro architekty, designery a studia) kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Partnerské weby: